Billabong giyim koleksiyonu

Özgür kadınların ilk tercihlreinden birisi olan Billabong plaj modası rüzgar gibi esiyor. Birbirinden güzel ve rengarenk bikini mayo, plaj giysileri ile gönlümüzde taht kurdu. Markanın Türkiye’de satışı var. Billabong’un en çok tutulan ürünleri arasında şortlar, mayolar, parmak arası terlikler ve cüzdanlar var. Billabong terliklerinizi mayonuzun üzerine giyeceğiniz şortlarınız ile tercih edebilirsiniz. aşağıdaki resimlerdede bu örneği görebilirsiniz..

billabong 2011 yaz

billabong mayo modelleri

billabong şort modelleri

billabong bikini ve mayo modelleri çeşitleri

2011 billabong parmak arası terlikler

yeni model billabong bikiniler

billabong 2011 koleksiyonu

« Colins 2011 ilkbahar yaz koleksiyonu

Camel Active ilkbahar yaz modelleri (2011) »

Benzer Yazılar

  • En yeni tiffany modelleriEn yeni tiffany modelleri Her sezon olduğu gibi bu sezonda tiffany markası harika modeller üretmiş. Hem renkli , hem de farklı modeller sizleri bekliyor. O zaman gelin hep beraber modelleri inceleyelim.
  • yeni polo giyim modelleri 2014yeni polo giyim modelleri 2014 Kalite giyinmek istiyorsanız en kaliteli marka poloyu tercih edebilirsiniz. 2014 yılına özel olan polo sizler için harika modelleri üretti. İşte o hoş ve şık olan modeller sizlerle.
  • desa bayan giyim modelleri 2014 desa bayan giyim modelleri 2014 Desa markası her sezon olduğu gibi bu sezonda harika modeller üretmiş. Bende netten bulduğum o güzel giyimleri hemen sizlerle paylaştım. Buyurun bakalım.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir