Bihter kleopatra koltuğu modelleri ve fiyatları

Kleopatra koltuğunu ilk olarak aşkı memnu dizisinde bihterin yatak odasında görmüştük. O zamandan beri bu tarz rahat ve farklı koltuklar çok ilgi görmeye başladı. Yatak odasına gerçekten ayrı bir güzellik ve hava katıyor. Kleopatra koltuğu fiyatları biraz pahalı ama buna değer. İsterseniz tv koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Bazı forumlarda arkadaşlarımız bu şekilde kullanıyorlarmış.

Evidea ve hepsiburada.com’da koltukları bulabilirsiniz fiyatları 250 – 500 arasında değişmektedir.

Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu) 1 Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu) 2 Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu) 3 Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu)

« Pierre cardin halı modelleri

Birbirinden güzel dekore edilmiş güzel şirin mutfaklar »

Benzer Yazılar

  • Tv üniteleri ve plazma sehpalarıTv üniteleri ve plazma sehpaları Plazma sehpaları tasarım olarak eskisinden çok daha güzel fiyatları ise çok daha uygun ve ucuz. Bazı alışveriş siteleri yanında bu tarz sehpaları promosyon olarak bile veriyorlar. 180 […]
  • Tv üniteleri fiyatları 2015Tv üniteleri fiyatları 2015 Televizyon üniteleri öncelerden çok pahalı fiyatlara satılmaktaydı. Şimdilerde 250 - 500 TL'ye internetten kapıda ödemeli kargo bedava üniteler satın alabilmekteyiz.
  • En güzel yemek masası modelleri En güzel yemek masası modelleri Yemek masalarını açık renk tercih edecekler için şık ve birbirinden farklı tasarımlarını aşağıda bulabilirler. Salonlarımıza şıklık katacak olan beyaz renkli yemek masaları çok ama çok hoş […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir