Bebek patik modelleri

Bebeklerin minik ayaklarına yakışacak en güzel patik modellerini ve örneklerini bir arada topladık. Şiş ve tığ işi ile siz nasıl istiyorsanız bebeğinize dilediğiniz modeli örebilirsiniz. Tek ve iki renkli, kız yada erkek bebeğinize göre örebileceğiniz en şirin patik modelleri burada.

Anneler bebekleri için elinden geldiğince en güzel örgü örneklerini örmeye çalışıyorlar. Özellikle konu patik olunca daha hevesli ve azimli çalışarak en güzel sevimli ve şirin örgü patikleri biricik sevimli yavrularına örmek için canla ve başla adeta tabiri caizse savaşıyorlar.

bebek_patikleri

« Bebek hırka ve yelek modelleri

Boncuklu yazma modelleri »

Benzer Yazılar

  • Örgü  Havlu KenarlarıÖrgü Havlu Kenarları En güzel örgü havlu kenarları için araştırma yapacak olursak internette bir sürü örnekle karşılaşabiliriz. Havluları elimize aldığımızda elimizi ve yüzümüzü silerken duyduğumuz […]
  • Simli iplerden örülen ve yapılan farklı  abiye şallarSimli iplerden örülen ve yapılan farklı abiye şallar Abiye şal modelleri diğer el işi şal örneklerine göre biraz daha farklı ve dikkat çekici olması gerekiyor. Bunun için simli ip kullanmanızı öneriyoruz.
  • Örgü Lif ModelleriÖrgü Lif Modelleri Kullanım açısından ve örgü açısından her türlü avantajı olan örgü lif modelleri hemen hemen her evde kullanılmaktadır. Örgü lif modellerinin çeşitliliği oldukça fazladır. Örgüye kabiliyeti […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir