Bayanlar için şık el yapımı örgü dantel küpe örnekleri

El örgüsü takı tasarım modelleri pek çok malzemelerden yapılmaktadır. Sadece orlon yada nako iplerle değil, bu iplerin yanında boncuklardan, dantellerden ve pullardan harika güzellikte dantel küpe modelleri yapılabilmektedir.

Dantelden örülen küpeler farkınız ve şıklığını belli etmekle birlikte elbiselere harika bir zarafet ve şıklık katmaktadır. Dantel örmesini bilen tüm ev hanımları boş zamanlarında bu güzel örgü küpe modellerinden örmeyi deneyebilirler.

Çok şık dantel küpeler 2016

« El örgüsünden bayanlar için örgü bot modelleri

Çeyizleri süsleyen çok güzel çeyizlik el örgüsü lif örnekleri »

Benzer Yazılar

  • El örgüsünden bayanlar için örgü bot modelleriEl örgüsünden bayanlar için örgü bot modelleri Kış aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz giyim modellerinden birisi patiklerdir. Ev hanımları patikleri kendileri satın almak yerine evde boş zamanlarında örmeyi yeğlemektedirler. Ayakları […]
  • Dantel havlu kenarlarıDantel havlu kenarları Dantel ile çok güzel el emeği havlu kenarları örülmektedir. Ev hanımları boş zamanlarında böylesine güzel işle çıkartıyor ve bizlerde onlardan yararlanıyoruz.
  • El işi yastık modelleri ve örnekleri oldukça şık ve güzelEl işi yastık modelleri ve örnekleri oldukça şık ve güzel Elişiyle günümüzde ev hanımları kendilerine ve kızlarının çeyizine birbirinden şık ve güzel yastıklar örmektedirler. Sizlerde kendinize bu harika el emeği yastıklardan örmeye ne […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir