Basit Dekorasyon Fikirleri

 BASİT FİRKİRLER AMA ETKİLİ ÇÖZÜMLER

Bir evde her şeyin başı düzen ve dekorasyondur ufak tefek dekorasyonlar yaparak ölü bir yeri bile canlandırabilirisiniz bir evin duvarı , evde bulunan masa üzerine konulacak süs ve eşyalar , oturma odasına yapılacak ek ilaveler ve bundan daha fazlası emin olun ev ortamına daha farklı bakmanıza yardımcı olacaktır

İşte size yardımcı olabilecek basit dekorasyon fikirleri :

1-Mesela oturma odasını düşünün orada ne olur oturma grubu ve oturma gurubunun ortasın da bir sehpa bulunur bazı süslemeler bulunur bunlar genelde salonun ortasındadır benim fikrim ise bu oturma guruplarını duvara 2 cm kala yanaştırmak ve ortasına sehpa yerine koltukların rengine uygun ve kotluların ayaklarına yetişecek kadar kesimi olan bir halı koltukların yanlarına eski tarihleri andıran vazolar ve duvarlara tablolar konulması ayrıca tavanlardan aşağı yapay yaprak sarmalları inmesi ayrı bir hava katacaktır.

2-Duvarlarda kullanılan duvar kağıtları yerine sade bir boya ve desenli bir boya daha iyi olacaktır. Onun üstüne de duvara monte edilmiş bir kitaplık.

3-Pencere dipleri bence biraz daha derinleştirilmeli oraya kitap , vazo , çeşitli eşyalar yada pencere manzarası güzel orayı güzel bir perde ile kapatıp daha sonra süsleyip güzel bir dekorasyon yapılabilir.

4-Televizyonluklar da kullanılan raflar biraz daha geniş ve penceresiz olması onları içine konulacak malzeme sayısını ve onu daha kullanışlı hale getirecektir.

5-Mesela büyük salonları dolduramıyorsanız eğer duvar köşeleri basit dekorasyon yardımı ile yok edin ve içine koyacağınız eşyalar duvarlardan 0,5-1 mt arası uzaklıkta tutun göreceksiniz ki büyük gelen oda size normal büyüklükte bir salon olacak.

6-Lavabonuz da iki duvar arası 1-1,5 mt arası ise lavaboda eşyanızı koyacağınız dolabı göz hizanızda ayna olacak şekilde dolabı duvara monte edin.

« Bakır Saç Rengi Modelleri

Bu Senenin Moda Renkleri »

Benzer Yazılar

  • Pembe Lif ÖrnekleriPembe Lif Örnekleri Sade, kullanışlı ve birçok ortama uyumlu olarak örülebilen Pembe Lif Örneklerinde birçok model bulunmaktadır. Pembe renginin en iyi şekilde kullanılması ve kimi zaman diğer renkler ile hoş […]
  • Göğüs geliştirme hareketleriGöğüs geliştirme hareketleri Düzgün duruşun yararları Vücudun genel duruşuna özen gösterilmesi, göğüs bölgesinin görünüşünü ve duruşunu da etkiler, iri ve hantal göğüslü kadınlar, sanki vücut hatlarını saklamak […]
  • Bihter kleopatra koltuğu modelleri ve fiyatlarıBihter kleopatra koltuğu modelleri ve fiyatları Kleopatra koltuğunu ilk olarak aşkı memnu dizisinde bihterin yatak odasında görmüştük. O zamandan beri bu tarz rahat ve farklı koltuklar çok ilgi görmeye başladı. Yatak odasına gerçekten […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir