Bakır Saç Rengi Modelleri

Canlı Saçlar

Kızıl tonlarından olan bakır, son dönemde bayanlar arasında oldukça kullanılan bir renk haline gelmiştir. Saça enerjik bir görünüm kazandıran bakır saç rengi ve modelleri farklılığı hemen belli edecektir.

Göz ve ten renginize göre bakır saç rengi ve modelleri;

Kış ayları için koyu bakır; kısa ve orta boy saçlar için son derece uygun olan bu renk buğday tenli ve kahverengi gözlü bayanlara oldukça yakışır.

Orta kumral ya da kızıl kahve; hem buğday hem de açık tenli bayanlara oldukça yakışan bu ton kısa saçlara uygun olduğu gibi uzun saçlarda da kendini oldukça güzel gösterir ve saçların ışıl ışıl parlamasını sağlar.

Açık bakır; yaz aylarında çok tercih edilen bu renk özellikle açık ten sahibi ve renkli gözlü bayanlarda harika durur. Ama çok iyi bakım isteyen bir tondur. Düzenli bakım ile saçınızın canlılığı her zaman kendini gösterir. Güneş ışınları, klor ya da tuzlu su yüzünden rengin açılması mümkündür. Bu nedenle saçlara korutucu sürerek rengin korunması sağlanabilir.

Daha önce bakır saç rengi ve modelleri kullanmadıysanız evde kendiniz boyamak yerine kuaförünüze boyatmanız istediğiniz rengin yakalanması bakımından son derece önemlidir.

« Asma Tavan Çeşitleri

Basit Dekorasyon Fikirleri »

Benzer Yazılar

  • Dağınık Topuz Saç ModelleriDağınık Topuz Saç Modelleri BAYANLAR İÇİN GÜZEL SAÇ MODELLERİ Bayanların çoğu saçlarını uzun kullanmayı tercih eder. Çünkü kısa saç kullanımı, uzun saç kullanımına göre daha zordur. Çünkü kısa saç için verilebilecek […]
  • Yumurta Akı Maskesi Nasıl YapılırYumurta Akı Maskesi Nasıl Yapılır Yüksek protein içerikli yumurta, sağlık için her derde deva olduğu gibi cilt içinde birçok fayda sunuyor. Uzmanlar tarafından her gün 1 adet haşlanmış yumurta yenmesi önerdiği yumurta […]
  • Nevacolor, soğan kabuğu rengiyle kış sezonuna damgasını vuracak!Nevacolor, soğan kabuğu rengiyle kış sezonuna damgasını vuracak! Neva Kozmetik, modayı yakından takip eden Türk kadınlarına Nevacolor Premium Krem Saç Boyası 6.45 Soğan Kabuğu’nu öneriyor. NEVACOLOR, sezona damgasını vuran soğan kabuğu rengiyle, 2012 […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir