Back-Up Dünyası’ndan iPad 2 hediye

Tek telefonla hayatı kolaylaştıran hizmetler bütünü Back-Up, Facebook’ta “Arkadaşını Back-Up’la” uygulamasını başlattı. Back-Up Dünyası sayfasındaki uygulamada, arkadaşının hangi Back-Up hizmetine ihtiyaç duyacağını tahmin ederek önerenler arasında, uygulamayı en çok arkadaşına gönderen kişi iPad 2’nin sahibi olacak.

Bir telefonla üyelerinin her türlü ihtiyacına çözüm üreten Back-Up, Facebook sayfasında yeni bir uygulama düzenliyor. Yaşam kalitesini arttıran ve zaman kazandıran çözümler sunan Back-Up’ın Facebook’taki Back-Up Dünyası sayfasının takipçileri, arkadaşlarını da Back-Up ayrıcalıklarıyla tanıştırma fırsatı yakalıyor.

“Arkadaşını Back-Up’la” uygulamasıyla Back-Up Dünyası takipçileri, arkadaşlarının hangi Back-Up hizmetine ihtiyaç duyduğunu tahmin ediyor ve önerilerini gönderiyor. İlişkilerinde sorun yaşayanları İlişki koçluğu, sürekli seyahat edip araca ihtiyacı olanları oto kiralama, alışveriş konusunda kararsız olanları stil ve alışveriş danışmanlığı hizmeti ile Back-Up’lıyorlar. Ayrıca evlilik ve organizasyonların arttığı bu günlerde arkadaşlarınızı düğün danışmanlığından eğlence danışmanlığına kadar birçok hizmet ile de Back-Up’layabilirsiniz. 5 Ağustos’a kadar Facebook’ta en çok arkadaşını Back-Up’layan kişi, Ipad2 WI-FI 16 GB  kazanıyor.

« F&F’DEN RENKLİ ELBİSELER

ELLE, flamenko ateşini sokaklara taşıyor… »

Benzer Yazılar

  • hummel eşofman modelleri 2014hummel eşofman modelleri 2014 Türkiye’de en kaliteli marka olarak bilinen hummel bu sezon eşofman modelleri üretmiş. Bizlerde en güzel eşofman modellerini bularak sizlerle paylaştık. Umarız beğenirsiniz.
  • En Güzel Gelin Arabası YazılarıEn Güzel Gelin Arabası Yazıları Evlenecek olan çiftler için gelin arabalarının arkasına yazılacak güzel , komik , anlamlı , ilginç gibi sözleri paylaşacağız. Gelin ve damat için düğün arabası çok önemlidir. Aynı zaman da […]
  • kartal yuvası modelleri 2014kartal yuvası modelleri 2014 Siyah beyazlı olan taraflar sizlere Beşiktaş ile ilgili harika modeller bulduk. Birbirinden güzel Beşiktaş aksesuarlarına gelin daha yakından inceleyelim.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir