Assos-tan Yepyeni Tasarım Rugiada

Doğanın Mucizesi Altın ve Değerli Taşlarla Ölümsüzleşiyor…

Yaşadığı Kuzey İtalya’nın Casorate Sempione bölgesi ve bölgenin doğasına aşık bir tasarımcı olan Giuseppe Boschiroli, Türkçesi ‘Çiy’ anlamına gelen “Rugiada” koleksiyonunun ilhamını tabiat ananın mucizevi güzelliğinden alıyor.

Tasarım ödüllü, dünyada bir eşi daha olmayan, %100 el işçiliği ile üretilmiş bu koleksiyon, doğanın sessizce yarattığı şaheser olan altını tuval olarak kullanarak ölümsüzleştiriyor.

Mücevherlerin alt kısmında bulunan konkav sarı altın astar tasarıma görkem katarken, beyaz altın ağ ise gizem veriyor.Çiy taneleri incilerle, çiçekler ise; zümrüt, safir ve yakut gibi nadide taşlarla sembolize ediliyor.

Dünya üzerinde insanoğlunu gizemli bir hayranlıkla büyüleyen doğa ve değerli madenler bu eşsiz koleksiyon sayesinde Assos’un ışıltısıyla buluşuyor ve mücevher severlerin beğenisine sunuluyor.

Hikayesi ve tasarımıyla büyüleyen bu eşsiz koleksiyon yalnızca Assos satış noktaları ve Assos mağazalarında sizi bekliyor.

« JORDAN MARKASI, JORDAN FLY WADE İLE UÇUŞA GEÇTİ

Tergan 2011 Yaz /Tergan bu yaz nostaljik ve romantik! »

Benzer Yazılar

  • bayan saat modelleri 2014bayan saat modelleri 2014 Bayanlar için saat çok önemlidir. Aksesuar bakımından en çok saatleri tercih ederler. Bende bulduğum en güzel ve en yeni saatleri galerime ekledim. Bakın bakalım beğenecekmisiniz.
  • yeni saç aksesuarları 2014yeni saç aksesuarları 2014 2014 yılında en çok yapılan ve tercih edilen saç modellerini sizlerle paylaştık. Birbirinden güzel ve özel tasarlanmış olan saçları bakalım beğenecekmisiniz.
  • lacoste çanta modelleri 2014 lacoste çanta modelleri 2014 Lacoste markası sadece ayakkabı değil aynı zaman çanta modelleri de üretiyor. Bizlerde 2014 yılına bulduğumuz çanta modellerini sizlerin beğenisine sunduk. Umarız hoşunuza gider.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir