2016 Çizme Modelleri

HEM ŞIK HEM SICAK AYAKLAR

Yılın son günleriyle birlikte kış da kendini tamamen hissettirmeye başladı. Bugünlerde sıcak her yer, sıcak tutan her eşya çok kıymetli. Özellikle de yağışların gelmesi ile çizmeler vazgeçilmezlerimiz arasına giriverdi. Çizme modelleri 2016 yılında da revaçta olacak eşyalardan. Sizlere yeni yıl çizme modası hakkında öneriler sunmak istiyoruz.
Yeni yılda, lace-up yani bağcıklı çizmeler moda olacak gibi görünüyor. Bağcıklı ve gladyatör tipi çizmelerle yeni yılda çizme modasını yakalayabilirsiniz.

Bir diğer moda çizme türü yılan derisi. Hiç eskimeyen bir ayakkabı ve çizme malzemesi olarak yılan derisini, çizme modelleri 2016 yılı kataloglarında da görebileceksiniz. Göz alıcı modeller ile kıyafetlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Yeni yılda lateks çizmeler de moda olacak. Dünyaca ünlü markalar ve tasarımcıların yeni yıl koleksiyonlarında lateks malzemeden yapılan çizmeler yer alıyor.

Bir diğer vazgeçilmez çizme malzemesi de deri ve süet. 2016 yılı çizme modasında, her yıl olduğu gibi deri ve süet ürünleri bolca görebilirsiniz. Özellikle yağmursuz kış günleri için en uygun tercihiniz olacak bu tür çizmeler sizi hem şık gösterecek hem de sıcak tutacak. Süet çizmelere çokça yakışan püsküllü modeller de yine yeni senenin moda ürünleri arasında olacak.

Ayrıca yeni yılda ugg adı verilen modeller de güncelliğini koruyacak gibi görünüyor. Siyah her zaman olduğu gibi popülerliğini çizme modelleri 2016 kataloglarında da gösterecek. Şimdiden sıcacık bir kış geçirmenizi diliyoruz.

« Yumurta Akı Maskesi Nasıl Yapılır

En Güzel Anlamlı Sözler »

Benzer Yazılar

  • Topuklu bayan çizmeleriTopuklu bayan çizmeleri Bayanlar kış aylarında en çok tercih ettikleri ayakkabı türü topuklu ayakkabı modelleridir. Çünkü soğuk ve yağmurlu zamanlarda ayaklarınızı hem sıcak tutuyor , hemde pantolonunuzu […]
  • 2012 topuklu ayakkabı modelleri2012 topuklu ayakkabı modelleri ayakkabı sevenlere bu sezon 2012 mükemmel topuklu ayakkabı modelleri geliyor. Ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanan her çeşit topuklu ayakkabı modellerini vitrinler de rahatlıkla […]
  • Siyah Çanta Modelleri 2016Siyah Çanta Modelleri 2016 Bugünlerde yeni bir çanta almayı düşünüyorsanız ya da yeni yıl hediyesi konusunda kararsızsanız sizler fikir sunması açısından 2016 siyah çanta modelleri hakkında birkaç öneride […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir