2014 2015 PYBS-DPY Bursları Ne Zaman Yatacak Ödenecek

Öğrenciler 2014 ve 2015 yılı PYBS- DPY bursları ne zaman ödenecek çok merak ediyorlar ve bu konu hakkında bizlere çok soru geliyor. Burs paraları arkadaşlar genel de ekim , ocak , nisan ve temmuz aylarında ödenmektedir. Fakat 10 – 15 gün arası geçikmeler de olabiliyor.

MEB açıklamalarına göre PYBS bursları 3 ayda bir yatıyor. Ama herhangi bir sorun olursa teknik olarak bursların ödenmesi geçikebiliyor. Şuanda burs miktarı 438,90 TL ama artacağı açıklandı. Şimbi bu siteden burs paranız yatıp yatmadığına bakabilirsiniz.

PYBS-DPY Bursları için buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

2014 2015 PYBS-DPY Bursları Ne Zaman Yatacak Ödenecek

« 9.Sınıf Birinci Dereceden Denklem ve Eşitsizlikler Çözümlü Test

Fizin Çalışma Alanı Nedir ? »

Benzer Yazılar

  • Saptama Nedir , Ne DemekSaptama Nedir , Ne Demek Saptama arkadaşlar tespit etme , açığa çıkarılma ve belirgin kılma gibi anlamlara geliyor. Yani tam olarak 3 tane anlamı vardır.
  • erkek kapri modelleri 2014erkek kapri modelleri 2014 Bu yazımızda erkekler için kapri modellerine bakacağız. Ama kış geldi artık. Bu yüzden seneye harika kapriler alabilirsiniz. Bizler de şimdiden fikir olması için galerimize […]
  • Pattis Ne Demek Ve AnlamıPattis Ne Demek Ve Anlamı Pattis anlamını birçok kişi merak eder ve hatta bu kelime en çok kırsal bölgeler de halk arasında söylenir. Şimi pattis anlamı PATATES demek. Yani biri size pattis diyorsa bilin ki PATATES […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir