2013 Zühre Bayan Pardesü Modelleri

Çoğunuz biliyorsunuzdurki televizyonlarda sıkça reklamlarda ”zühre pardesüde en önde” sloganıyla yola çıkan zühre sizler için birbirinden güzel ve şıklığı seven , tarzına güvenen tesettürlü bayanlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Harika ve modern pardesü üreten zühre 2013 yılında da sizlere klasik pardesü modellerini üretmeye devam ediyor. Her geçen gün değişik modelleri ile karşılaşıyoruz. Bende sizlere tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen ve sevilen modelleri galerime ekledim. Umarım sizlerinde hoşunuza gider.

Zühre giyimde sadece pardesü modelleri değil eşarp modelleride mevcuttur. Sadece tesettür alanında yoğunlaşmış bir firmadır. Sadece pardesü ve eşarp modelleri dışında başka bir giyim çeşidi yoktur.

Evet kapalı olan bayanlar nasıl buldunuz 2013 zühre pardesü modellerini. Eğer sizlerinde hoşuna gittiyse bu güzel modelleri mağazalarda bulabilirsiniz.

« 2013 Bayan Çanta Çeşitleri

2013 Bayan Kazak Modelleri »

Benzer Yazılar

  • Bayan Örgü Süveter Modelleri 2014Bayan Örgü Süveter Modelleri 2014 Örgülerde sonbahar ve kış aylarında sıkça yapılan süveter modelleri oluyor. Bende değişik , farklı , yeni ve modern olan örgü süveterleri sizlerle paylaştım. Birbirinden güzel ve şık oaln […]
  • En yeni mango koleksiyon modelleri 2014En yeni mango koleksiyon modelleri 2014 2013 ve 2014 yılına özel mango koleksiyonu sizlerle beraber olacak. Mango kalitesine ve ürettiği modelleri çok güveniyor. Bakalım sizlerde beğenecek misiniz.
  • Harika Bayan Uzun Etek ModelleriHarika Bayan Uzun Etek Modelleri Bu sezonda sokak modası uzun etek modelleri damgasını vurdu. Hem renkli , hemde modern olduğu için birçok bayan uzun etekleri tercih ediyorlar. Bende sizlere 2013 yılında en çok tutulan ve […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir