2013 Yüksek Belli Bayan Etekleri

Yüksek belli etek modellerini genellikle çalışan bayanlar tercih etmektedir. Yüksek belli etek modellerini sizler ister satın alabilirsiniz ve çok güzel bir şekilde kombinliyebilirsiniz. Etek bayanların tercih ettikleri ve rahat ettikleri modeldir. Yüksek belli etek modeline sizler gömlek , askılı badi gibi modeller ile kombinliyebilirsiniz.

Çok şık ve güzel bir şekilde kombinlediğiniz zaman adeta şıklığınıza şıklık katmış olacaksınız. Birbirinden güzel renkleri ile yüksek belli etek modelleri farklı tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. Beyaz renk seven bayanlar özel gecelerde rahatlıkla yüksek belli etek modellerini kullanabilirler. Beyaz demek kendine ve vücudununa güvenen bayanlar tercih eder.

Ön tarafı düğmeli olan yüksek belli olması ve dar kesimli etek modeli sizleri daha şık gösterecektir. Yüksek belli etek modelleri diz altı olan modeller mevcuttur ve uzun boyle bayanlara oldukça çok yakışır. Yüksek belli etek modellerinden genç kızlar için fırfırlı olan mini modeller mevcuttur onlara çok yakışacaktır.

Sevgili bayanlar aşağıya galerime yüksek belli etek modellerini verdim. Üzerine tıklıyarak sıra sıra modellere bakabilirsiniz.

Sizlere yüksek belli etek modellerinden dar kesimli olan modeller çok yakışacak ve gösterişli olacak. Birbirinden güzel ve farklı yüksek belli etek modellerini sizler inceleyerek etek seçimlerinizi öyle yapmanızı öneririm.2013 yılına özel bu modeller oldukça güzel ve bayanlar bunları rahatlıkla tercih ediyorlar. Yinede karar sizlerin bayanlar.

« Accessories Bayan Çanta Modelleri

2013 Panduf Modelleri »

Benzer Yazılar

  • Rengarenk Mini Yazlık Etek ÇeşitleriRengarenk Mini Yazlık Etek Çeşitleri Hepimiz biliyoruzki yaz gelince genç kızlarımız en çok tercih ettikleri giysilerden biriside eteklerdir. Bu sezon moda olan etekler halenda yerini korumaya devam ediyor. Bu yıl etek […]
  • 2013 Bayan Etek Modelleri2013 Bayan Etek Modelleri Sevgili bayanlar , sizlerle bu yazımda birbirinden güzel ve farklı etek modellerini sayfama eklemek istedim. Bayanlar etek modellerini çok seviyorlar. İş kadınları ve genç kızlar tercih […]
  • Bayan Örgü Etek Modelleri 2013Bayan Örgü Etek Modelleri 2013 Merhaba sevgili hanımlar , bu yazımda sizlere en çok sevdiğiniz etek modellerini sunmak istedim. Malum birçok bayan etek modellerini çok seviyorlar. Hele genç kızlar hayran kalıyorlar. […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir