2013 Şirin Bebek Bere Modelleri

Kış ayları o soğuklar bitmeden önce sizlere çok güzel ve şirin bere modellerini paylaşmak istedim. Evde bir çok bayanın canı sıkılıyordur. Acaba bebeğime ne örsem diye düşünenler için sizlere harika bere modelleri. Bunları görünce hemen örmeye başlayın. En çok bebeklerimizi düşünürüz ve onlara çok özen gösteririz.

Evet hanımlar kışın o soğuklarda bebekleriniz hasta olmaması için çok şirin ve hoş bere modellerini onlara örebilirsiniz. Özellikle bu konu örgü olunca bebeklerimiz için her türlü modeli yorulmadan ve şikayet etmeden onlar çok güzel bir şekilde öreriz. İşte anne olmak böyle birşey. Bebeklerimiz için her türlü ve elimizden gelenin en iyisini onlara yapmak isteriz.

Sizlere resimli olarak bere modellerini sayfama ekledim. Paylaştığım modeller sizlere sadece fikir olması için verdim. Kış bitmeden önce bebeklerinizi soğuklardan koruyabilirsiniz. Bere modelleri örerkende desenlide yapabilirsiniz. Çiçeklerler yada değişik desenler ile süsleyebilirsiniz.

Bebek bere modellerini galerime ekledim. Üzerine tıklıyarak sıra sıra modellere bakabilirsiniz.

Tığ işi ile yapıldığı için yapılışı biraz zor olabilir. Ama el emeği ve göz nuru olduğu için sizlere çok basit gelecektir. Bittikten sonrada çok mutlu olacaksınız. Tığ işi bilmeyen bayanlar varsa onlarda internetten yararlanarak örebilirsiniz. Ben sizlere resimlerde modelleri verdim. Hayal gücünüzle ve resimlerle birleştirdiğiniz zaman ortaya çok şirin model çıkartabilirsiniz. Deryalı günlerde derya baykalda bebekler içinde bere modellerini gösteriyordu. Bende düşündüm sayfama ekleyip sizlerle paylaşmak istedim. Umarım şirin bebek örgü bereleri beğenirsiniz. Hepiniz sağlıkla kalın kolay gelsin. Şimdilik hoşça kalın….

« Farklı Örgü Ayıcık Modelleri

Yeni İki Renkli Bebek Süveter Örnekleri »

Benzer Yazılar

  • Fare Figürlü BerelerFare Figürlü Bereler Bebekler ve çocuklar için yapılmış olan fare figürlü bere modelleri çok hoş görünüyor. Hanımlar sizler de evlerinizde böyle güzel bereler örebilirsiniz.
  • En Güzel Amigurumi ModelleriEn Güzel Amigurumi Modelleri Sevgili bayanlar sizlere bu yazımda farklı bir örgü tekniği paylaşacağım. Çocukların en çok sevdiği oyun cak türü amigurumi modelleri. Söylemesi sizlere biraz zor gelebilir ama yapılışı […]
  • Bebek – Çocuk Giyim Modelleri 2013Bebek – Çocuk Giyim Modelleri 2013 Dünyanın en tatlı ve ailenin neşe kaynağı olan varlık bebeklerdir. Çocuğu için anneler her zaman en iyisini isterler. Onun giyimine kuşamına çok büyük önem verirler. Onları soğuklardan […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir