2013 Rengarenk Cıvıl Cıvıl Örgü Örnekleri

Merhaba bayanlar , düşündümde bugün sizlere evlerinize renk katacak harika cıvıl cıvıl örneklerle sizlerleyim. Sizler rengarenk modelleri görünce içiniz bir ferah olacak. Çünkü bu modeller harika. Bide örgü modellerini örerken kullanacağınız rengarenk ipleri düşününce örme istediğiniz daha çok olacak. Genelde artta kalan iplerden de rengarenk modeller evlerinizde yapabilirsiniz.

Birbirleri ile uyumlu renkler kullanılarak oluşturulan bu örgüleri sizler çok beğeneceksiniz. Bu sayede hem evinizde artta kalan ipleriniz boşa gitmeyecek , hemde çok güzel bir örgü örmüş olacaksınız. Üstelik illada rengarenk örgü örmek için evdeki ipleri kullanmak zorunda değilsiniz. Kullanmak istediğiniz renkleri ve ipleri alarak çok güzel cıvıl cıvıl modeller yapabilirsiniz.

Sizlere birbirinden güzel renk renk örgü modellerini resimli olarak sayfama sunuyorum. Neler yokki modeller arasında… Bir tane örnek vereyim sizlere. Rengarenk örülmüş battaniye modeline ne dersiniz hanımlar? Renk renk bere modellerine , harika örgü elbise modellerine hepside mevcut. Bu modeller capcanlı renkleri ile örgü modelleri evinizin havasını değiştirecek.

2013 rengarenk örgü örneklerini galerime ekledim. Üzerine tılıyarak modellere sıra sıra bakabilirsiniz…

Ben bir kere deryalı günler programında görmüştüm. Rengarenk cıvıl cıvıl atkı ve bere modellerini yapıyorlardı. Gerçektende harika bir model ortaya çıkmıştı. Bende dedim sayfama açayım ve sizlerle paylaşayım dedim. Sizlerde dilerseniz kendinize atkı ve bere modellerini yapabilirsiniz istediğiniz renkte. O zaman bayanlar sizlere kolay gelsin. Şimdilik kendinize iyi bakın.

Bu arada bayanlar çocuklar içinde harika modeller mevcut. Rengarenk kazak modelleri , bere modelleri , atkı modelleri gibi örgüleri onlarada örebilirsiniz.

« En Güzel Örgü Kitap Çantaları

2013 Yazlık Örgü Elbise Modelleri »

Benzer Yazılar

  • Yeni Sezon Bayan Fiyonk ÖrnekleriYeni Sezon Bayan Fiyonk Örnekleri Sevgili bayanlar , sizlere bu yazımda örgü fiyonk modellerini paylaşacağım. Hepimiz biliyoruz ki fiyonk örgülerde çok güzel ve şık desen sağlamaktadır. Örgülerimizi çok güzel fiyonklarla […]
  • 2013 Bayan Fileli Kazak ve Bluz Örnekleri2013 Bayan Fileli Kazak ve Bluz Örnekleri Kazaklar bayanların asla vazgeçemedikleri kıyafetlerdendir. Onlar boş zamanlarını örgü örmek ile değerlendirmeyi severler. O yüzden bende bayanların en çok tercih ettikleri fileli kazak ve […]
  • 2013 Çok Cici Bebek Sepet Modelleri2013 Çok Cici Bebek Sepet Modelleri Biz anneler bebeklerimiz için herşeyin en iyisi ve en güzelini isteriz. Daha onlar dünyaya gelmeden önce bir çok hazırlığımızı yaparız. Oda hazırlıkları , örgüler , bebekler için […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir