2013 Gelin Saç Modelleri

Evlenecek olan bayanlar sizler için birbirinden güzel gelin saç modellerini sayfama ekledim. Şimdi bu konuda hakkında sizlere hem bilgi verecem , hemde harika gelin saç modellerini galerime ekliyecem.

Öncelikle eskiden abartılı gelin saç modelleri vardı , ama şimdi yerini sade modeller aldı. Saç modelleri ve makyajlar kesinlikle son günü bırakılmamalıdır. Çünkü o telaşla biraz sıkıntı olabilir. Sizler burada beğendiğiniz modelleri kuaförde yaptırabilirsiniz. Orada sizlere yardımcı olacaklardır zaten.

Düğünde seçeceğiniz saç modelini bir defa duvak yaptırmak ve test etmek sizin için önemlidir. Gelinlerin en çok beğendiği ve tercih ettiği saç modeli topuz modellerdir. Ama bu topuz modellerini aşırıya kaçılmamalıdır. Ama bazı bayanların saçları kısa oluyor o yüzden saçlarınız kısa ise saçtan birkaç ton açık renkli bir postiş ile harika bir topuz saç modelini yapabilirsiniz.

Saçlarla beraber makyajlarda daha önceden bir defada olsa test edilmelidir. Ama sizleri bir tavsiye vermek isterim saç ve duvağın öne çıkacağı tarzdan mutlaka makyaj hafif olmalıdır bu sizin için daha iyi olur. O zaman hadi gelin evlenecek olan hanımlar bu güzel saç modellerine hep beraber galerimde bakalım. Umarım sizlerinde hoşunuza gider.

Sevdiğiniz ve beğendiğiniz model varsa onun fotoğrafını kuaföre götürüp gösterdiğiniz zaman sizlere yardımcı olacaklardır.

« Yeni Sezon Timberland Bayan Bot Modelleri

Yeni Sezon Güneş Gözlükleri »

Benzer Yazılar

  • En Güzel Bayan Gelin Saç ÇeşitleriEn Güzel Bayan Gelin Saç Çeşitleri Evlenecek olan genç kızlar için harika gelin saç modelleri hakkında bilgi vericem. İlk önce evlenecek olan bayanlar gelinlik modellerini , ayakkabı modellerini gibi eşyaları […]
  • Yeni Sezon Bayan Gelin Saç ModasıYeni Sezon Bayan Gelin Saç Modası Evlenecek olan bayanlar ve düğün yapacak olanlar bu güzel saç modellerini kesinlikle bir göz atmalısınız. Evlenecek olan hanımların en önemli işlerinden biriside saçlarıdır. Onlar […]
  • Hollywood Ünlülerin 2013 Saç ModelleriHollywood Ünlülerin 2013 Saç Modelleri Bazı bayanlarımız topuz saç modellerini çok severler. Bende sizlere hollywood ünlülerin 2013 yeni sezonda tutulan saç modellerini galerime ekledim. Bu topuz saç modelleri birçok bayanımıza […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir