2013 Bebek Örgü Şapka Örnekleri

Anneler sizlerer birbirinden güzel ve sevimli , tatlı bebek şapka modellerini verdim. Malum kış aylarındayız ve bebekleriniz soğuklardan başı üşüyor. O yüzden sizlere el yapımı şirin örgü şapka modellerini galerime ekledim. Tatlı bebeklerinize rengarenk ve model şapka örebilirsiniz. Yapılışı ile ilgili sizlere bilgi verecem. Ona göre çok güzel model örebilirsiniz.

 

Örgü Şapka Yapılışı

İlk önce hanımlar 5 nolu şiş ile yapmaya başlıyacaz. 5 nolu şiş ile 70 ilmek ile başlıyoz ve 1 sıra haroşa örüyoruz. Ondan sonra düz örgü ile devam edin. 4 ilmekte 1 ilmekten 5 ilmek çıkararak topçukları yapınız. 6 sıra düz ördükten sonra 1 sıra daha haroşa örüyoruz. 16 sıra düz ile devam edin. Ondan sonra her 12 ilmekten bir ilmek kesin 14 sıra boyunca her sırada eşit aralıklarla devam ediniz. Tepede 12 ilmek kalınca bitirin. Kulakları için 10 ilmek ile başlayın 16 sıra düz örün ikiye katlayıp büzerek dikin. Şimdi burada yapacağımız model bitmiştir hanımlar.

Umarım verdiğim yapılış sizlerin işine yaramıştır. Bebekleriniz bu şapka modelleri ile bir harika olacaklar ve soğuklardan korunmuş olacaklar.

« En Güzel Straplez Gelinlik Çeşitleri

Yeni Sezon Setrems Bayan Etek Çeşitleri »

Benzer Yazılar

  • Papatya patik örnekleriPapatya patik örnekleri Papatya patik yapımı ile karşınızdayız. Nasıl yapıldığı resimlerle birlikte aşağıda net olarak gösterilmektedir. Kolay gelsin.
  • şemalı örgü modellerişemalı örgü modelleri Hanımlar örgüde bir kolaylık daha yaptık. Bu yazımızda şemalı örgü şeklinde sizlere sunduk. Örgüyü öreceğiniz zaman şema aşağıda ekli. Ona göre yapabilirsiniz.
  • Yeni Sezon Derya Baykal Bere ModelleriYeni Sezon Derya Baykal Bere Modelleri Kış aylarınında bayanlar tarafından vazgeçilmeyen ve tercih edilen aksesuarlardan biriside bere modelleridir. Sizler giyeceğiniz elbiselere uygun bir bere taktığınızda hem çok güzel […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir