2013 Batik Giyim

bu sezon farklı modeller ve tasarımlarla hızlı geçiş yapan batik 2013 yılına gerçekten mükemmel hazırlanmış. 2013 modellerine kesinlikle bakıp kendinize uygun olanı bulmalısınız. Özellikle soft renkler üzerinde duran batik koleksiyonuna sadelik hoşluk katmış. Kendini yansıtmak isteyen bayanlar tarzına tarz katmak isteyen bayanlar batik içinde kendinizi kaybedeceksiniz. Kış zamanlarınızı dolduracak tek batik modelleri ile çarpıcılığınızı öne serin.

« Mango 2013 Elbise Modelleri

adL Cengiz Abazoğlu 2013 Kış Giyim »

Benzer Yazılar

  • ykm giyim modelleri 2014ykm giyim modelleri 2014 Yeni markalardan biri olan ykm bu sezon harika modeller üretti. Bende netten bulduğum 2014 yılında çıkan giyimleri hemen galerime ekledim. Bakın bakalım beğenecekmisiniz.
  • desa bayan giyim modelleri 2014 desa bayan giyim modelleri 2014 Desa markası her sezon olduğu gibi bu sezonda harika modeller üretmiş. Bende netten bulduğum o güzel giyimleri hemen sizlerle paylaştım. Buyurun bakalım.
  • En yeni tiffany modelleriEn yeni tiffany modelleri Her sezon olduğu gibi bu sezonda tiffany markası harika modeller üretmiş. Hem renkli , hem de farklı modeller sizleri bekliyor. O zaman gelin hep beraber modelleri inceleyelim.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir