2013 – 2014 March By March Jacobs Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sizlere bu yazımda düşündümde 2013 – 2014 yılına özel march by march jacobs sonbahar ve kış koleksiyonunu sayfama ekledim. 70’lerden hazırlanan koleksiyonda A kesim etekler , oversized kabanlar , geometrik desenler , kabarık saçlar ve belirgin dudaklar ön planda hazırlanmış. Ama sizlerinde çok hoşuna gidecektir. O zaman hep beraber bu güzel koleksiyona bir göz atalım.

« 2013 Bayan Adidas Babet Modelleri

2013 Oturma Grupları »

Benzer Yazılar

  • hummel eşofman modelleri 2014hummel eşofman modelleri 2014 Türkiye’de en kaliteli marka olarak bilinen hummel bu sezon eşofman modelleri üretmiş. Bizlerde en güzel eşofman modellerini bularak sizlerle paylaştık. Umarız beğenirsiniz.
  • fenerium modelleri 2014fenerium modelleri 2014 Sarı lacivertli olan taraftarlar sizler için fenerbahçe’nin forna , eşofman ve çanta gibi ürünleri sundum. Bakın bakalım verdiğimiz modelleri nasıl bulacaksınız.
  • Sonbahar Ceket KombinleriSonbahar Ceket Kombinleri Evet kızlar sonbahar geldi ve ceketler de vitrinlerdeki yerini aldı. Bu sezon en çok tercih edilen blazer ceketler , militer ceket , deri ceketler , tüvit ceket ve oversize ceket modelleri […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir