2012 Wrangler sonbahar ve kış koleksiyonu

Yeni sezonda yeni bir teknik olan lazeri kullanan Wrangler değişik ve sıradışı tasarımlarla bizleri adeta büyülüyor. 2012 Sonbahar ve kış koleksiyonuna erkenden merhaba diyerek bizleri çok sevindirdi. folk sembollerin yanı sıra jean modelleri, denim gömlekleri satın almak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. kararınızı vermeden önce sizin için seçtiğimiz koleksiyona bir gözatalım.
« Timberland marka yeni yazlık ayakkabılar

2011 2012 sezonu kış erkek modası trendleri »

Benzer Yazılar

  • En yeni tommy hilfiger modelleri 2014En yeni tommy hilfiger modelleri 2014 Tommy hilfiger markası 2014 yılın da sizler için harika modeller üretmiş. Galerimizde mont , saat , cüzdan , ayakkabı ve kıyafet gibi harika modeller bulunmaktadır.
  • benetton modelleri 2014benetton modelleri 2014 Benetto mağazaları ülkemizde birçok yerde bulunmaktadır. Her sezon harika modeller üretiyor. Bu sezonda ürettiği modelleri sizlerle paylaştık. Hepsini galerimizde bulabilirsiniz.
  • 2013 kışlık elbise modelleri2013 kışlık elbise modelleri 2013 kışlık elbise modelleri arasında sade çeşitlerin yanı sıra gösterişli olan dantelli payetli ve taşlı olan modellerde çok fazla dikkat çekenler arasında girdi. 2013 kış sezonunda siyah […]

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir