2011 lee giyim koleksiyonu

jean ve denim’in öncülerinden olan lee giyim, 2011 yazında rüzgar gibi esmeye devam ediyor, çoşkulu ve renkli bir şekilde geçen şu yaz modası, insanın içini kıpır kıpır yapıyor, yaz aylarında vazgeçemediğimiz trendlerden biriside jeanlerdir. lee, erkek ve bayanlar için yeni modeller ile karşımıza çıkan lee giyim sayısız alternatif bulunan koleksiyonda, T shirtler, tulumlar, renkli şortlar ve ceketler göz çarpanlar arasında. Bu arada .eskitilmiş jean sevenler içinde farklı modeller var…

« divarse ayakkabı ve Çanta koleksiyonu

Payless ile en şık siz olun! »

Benzer Yazılar

  • desa bayan giyim modelleri 2014 desa bayan giyim modelleri 2014 Desa markası her sezon olduğu gibi bu sezonda harika modeller üretmiş. Bende netten bulduğum o güzel giyimleri hemen sizlerle paylaştım. Buyurun bakalım.
  • ykm giyim modelleri 2014ykm giyim modelleri 2014 Yeni markalardan biri olan ykm bu sezon harika modeller üretti. Bende netten bulduğum 2014 yılında çıkan giyimleri hemen galerime ekledim. Bakın bakalım beğenecekmisiniz.
  • En yeni tiffany modelleriEn yeni tiffany modelleri Her sezon olduğu gibi bu sezonda tiffany markası harika modeller üretmiş. Hem renkli , hem de farklı modeller sizleri bekliyor. O zaman gelin hep beraber modelleri inceleyelim.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir