2011 2012 sezonu kış erkek modası trendleri

2012 sezonunda erkekleri çok farklı giyim modelleri bekliyor, 2011 erkek modasına göre bu sene dar kesimlerim yerini bol keimli rahat kıyafetler yer alacak. Hemen hatırlatalım bol derken rap ve hip hop tarzındaki kıyafetlerden bahsetmiyoruz. orta derecede abartılı olmayan dikişsiz ve pilili pantolon modellerinden bahsediyoruz.

Dilerseniz resimlere bakarak sezonun yeni trendlerini inceleyelim.

« 2012 Wrangler sonbahar ve kış koleksiyonu

2012 yılı Pronovias Elbiselwe »

Benzer Yazılar

  • quiksilver modelleri 2014quiksilver modelleri 2014 Merhaba arkadaşlar bu yazımızda quiksilver spor giyim modellerine bakacağız. Modellerimizin hepsi birbirinden güzel ve farklı. İsterseniz gelin daha yakından bakalım.
  • hugo boss spor ceket modellerihugo boss spor ceket modelleri Hugo boss markası her zaman olduğu gibi bu sezonda harika modeller üretmiş. Bugün hep beraber erkek giyim modellerine kısaca bakacağız. Daha çok ceket modellerine. Buyurun.
  • kiğılı giyim modelleri yeni 2014kiğılı giyim modelleri yeni 2014 Kaliteli giyinmek için kığılı markasını tercih edebilirsiniz. Erkekler sizler için harika modeller buldum. Gelin hep beraber daha yakından inceleyelim. Umarım hoşunuza gider.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir